Uitnodiging voor de Clubkampioenschappen 2026

Dé Clubwedstrijd Aller Clubwedstrijden.

Op zaterdag 12 september spelen we een volwaardige Strokeplay wedstrijd over 18 holes zonder Hcp-verrekening. De eerste flight start om 12.00 uur!

Zoals geschreven, een wedstrijd over 18 holes waarbij op de eerste 9 de dames van blauw spelen en de heren van wit, op de tweede negen spelen de dames van rood en de heren van geel.

Schrijf je meteen in: https://www.nexxchange.com/search/tournaments/golfclub-de-zandvoortse

Er kunnen maximaal 40 leden meedoen.

De Wedco’s zijn ook dit jaar Aad Twisk en Rob Loos. Aad Twisk zal tevens optreden als referee indien er verschillen van mening of regelvragen zijn.

Aandachtspunt 1: Bij meningsverschillen over de interpretatie van de regels wordt geadviseerd de hole zowel naar de mening van de speler uit te spelen, maar ook in provisionele vorm, zodat na de ruling van de referee er een score of penalty mogelijk blijft.
Aandachtspunt 2: Op hole 2 mag je de hoek niet (nooit) afgesneden worden ter bescherming van hole 9, er staat op de hoek tussen de bomen een witte paal die links gepasseerd moet worden. De green van hole 2 mag dus alleen aangevallen worden als de lijn van de bal de witte paal links passeert.
Aandachtspunt 3: Er zijn dropping zones bij de greens van hole 3 en hole 8 voor slagen die daar in de hindernis terecht komen.

Na afloop van de finale, de bekendmaking wie zich de nieuwe clubkampioenen mogen noemen en de bijbehorende prijsuitreiking, is er de gelegenheid ouderwets na te praten en te genieten van een heerlijke ‘Dunes borrelplankje’ en consumptie aangeboden door de club.

Jullie bestuur verheugt zich ook nu weer op mooie en spannende wedstrijden en niet minder op de aansluitende nazit voor het echte en plezierige verenigingsgevoel.

Met sportieve groet,

Bestuur Golfclub DeZandvoortse

Scroll naar boven