Vraag van de maand Maart 2018

Op de tee van een hole 3 slaat u per ongeluk af met de bal van uw tegenstander.
Bij het uit de hole halen op hole 2 heeft u kennelijk de ballen verwisseld.

Heeft u nu een verkeerde bal gespeeld en krijgt u straf?

Voor het juiste antwoord scroll naar beneden

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

U heeft geen “verkeerde bal” gespeeld en krijgt geen straf

Een bal gespeeld van de tee bij het afslaan is geen verkeerde bal ook al is het niet uw eigen bal. Zie definitie van “ bal in het spel” en Decision 15-1/1