Verslag Ladiesday 23 september 2025

Het was een bewogen week voor veel dames van de Ladiesday. Maar er viel ook het een en ander te vieren. Gabriëlle verjaarde afgelopen week dus…. Bitterballen. Marjo verjaart vandaag, daarom was zij niet van de partij. Wij wensen de jarigen een mooi nieuwjaar! Marina en haar man hebben een mijlpaal deze week: 55 jaar getrouwd, daar zijn er tegenwoordig niet veel van! Proficiat. Dan Elly, Merel en Paula, zij hadden een nieuwe coupe! De ladies lijken wel 10 jaar jonger! Nancy meldde zich op het laatste moment aan en natuurlijk was er een plekje in een flight voor haar.Gezellig dat zij er weer bij was. Anke moest helaas afzeggen omdat zij last had van haar knie, hopelijk gauw weer verleden tijd.
Dan nu de wedstrijd, het was vandaag de laatste wedstrijd van de zomercompetitie, een Strokeplay wedstrijd. Zouden er nog veranderingen in de eindstand zijn? Het was schitterend weer, de zon scheen volop. Op “buienalarm” stond echter: om 14.00 uur regen. Dat konden en wilden we niet geloven, de donkere wolken zwaaiden tenslotte af naar het zuiden. Maar klokslag 14.00 uur barstte er een regenbui los, dikke dikke druppels vielen kaarsrecht naar beneden, dus net als vorige week weer een natte outfit. Maar na regen komt zonneschijn 🌞 en zo geschiedde. De wedstrijd op zich gaf een wisselend beeld, hoge scores en lage scores! Dagwinnares werd Hanneke met een prachtige score van 28 slagen netto! En de Longest Putt op hole vier was voor Joke! Een geweldige Putt van buiten de green!
De nazit was natuurlijk reuze gezellig en zeker met de balletjes. Er was ook nog een “ruilbeurs” van de AH producten voor het kinderwinkeltje van AH, tenslotte zijn er veel oma’s met kleinkinderen in de Ladiesday.
Zo is onze dinsdag een veelzijdige dag! Volgende week dinsdagochtend 30 september is de afsluiting van de Zomercompetitie, we maken er weer een vrolijke ochtend van, de winnaars van de verschillende competities zullen gehuldigd worden! Melden jullie je allemaal aan? Tot volgende week!

Gabriëlle en Paula hadden een gezellige 9 holes ronde!

De “AH ruilbeurs” onder leiding van Hanneke!

Scroll naar boven